SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GT Söder HK
#universumsbästagäng

Kontakt
GT Söder Handbollsklubb
 
Postadress: Farstaängsvägen 22, 123 46 FARSTA
Besöksadress: Farsta Gård (vid Farstahallen)
Telefon: 070-623 87 21
Mail: kansli@gtsoder.se
Plusgiro: 88 82 73-0
Organisationsnummer: 802505-5123
 
🔹 Kansliets öppettider
 
Vårt kansli på Farsta Gård bemannas av Helena Olsson på tisdagar och torsdagar kl 11.00-15.00.
 
måndagar, onsdagar och fredagar når du Helena via mail och telefon kl 10.00-14.00.
 
🔹 Styrelse, säsongen 23/24
 
Uppdrag Namn Mailadress Telefon
Ordförande Daniel Harc danielharc@gmail.com 070-716 27 59
Vice ordförande Max Gisslén Pihlaja maxgisslen@hotmail.com 070-387 08 72
Kassör Marcus Bergendahl marcus.bergendahl@gmail.com 070-650 50 31
Vice kassör Lars Hall hall.lars@hotmail.se 076-220 51 43
Ledamot Elin Hall elin.louise.hall@gmail.com 073-440 08 30
Ledamot Anna-Lena Fortkamp fortkampa@gmail.com 070-601 12 64
Suppleant Evelyn Rubin rubin.evelyn@gmail.com 070-734 42 79
Suppleant Vakant ----- -----
 
🔹 Ansvarsområden och kontaktpersoner
 
Område Namn Mailadress Telefon
Seniorverksamhet  Daniel Harc danielharc@gmail.com  070-716 27 59
Ungdomsverksamhet Daniel Harc danielharc@gmail.com  070-716 27 59
Ekonomi Marcus Bergendahl marcus.bergendahl@gmail.com 070-650 50 31
Träningstider Daniel Harc danielharc@gmail.com 070-716 27 59
Cafeteria, Sköndalshallen Lars Hall hall.lars@hotmail.se  076-220 51 43 
Sponsring & marknad Max Gisslén Pihlaja maxgisslen@hotmail.com 070-387 08 72
Cuper & läger Elin Hall elin.louise.hall@gmail.com 073-440 08 30
Eken Cup Daniel Harc danielharc@gmail.com 070-716 27 59
Utbildning Elin Hall elin.louise.hall@gmail.com 073-440 08 30
Material Therese Hettman hettman@hotmail.com 070-662 59 62
Domaransvarig Thomas Bäcklin thomas.backlin44@gmail.com 070-508 31 28
 
🔹 Valberedning, säsongen 23/24
 
Namn Mailadress Telefon
Daniel Falk (ordförande) falkdaniel@hotmail.com 073-323 89 21
Therese Hettman hettman@hotmail.com 070-662 59 62
Vakant ----- -----

Senaste uppdatering:
2023-11-22
 
Våra sponsorer
Våra minisponsorer